Lev bez reprezentačních opor padl s Petrohradem

26. 8. 2013 17:13
Lev v přípravě teprve potřetí prohrál - a znovu o jedinou branku. Zápas s Petrohradem rozhodla trefa Kevina Dallmana z 52. minuty.
Lev vs Petrohrad (ilustrační foto).
Lev vs Petrohrad (ilustrační foto). | Foto: CPA - Eduard Erben

Riga - Teprve třetí porážku z osmi přípravných duelů si před novou sezonou Kontinentální ligy připsal pražský Lev.

Hvězdnému SKA Petrohrad, který v přípravě ještě ani jednou neprohrál, podlehli Pražané na turnaji v Rize opět jen o jednu branku (1:2).

O branky se postarali za vítěze Korostin a Dallman, za Pražany jen korigoval Michal Birner.

Ruský celek stejně jako Lev hrál bez mnoha reprezentačních opor, které se tento týden představí na Českých hrách v Pardubicích.

Vary poprvé padly

V pondělí se s účastníkem KHL utkaly také extraligové Karlovy Vary, které na turnaji republiky Baškortostán prohrály s pořadatelskou Ufou 3:6. Byla to jejich vůbec první porážka v přípravě na novou sezonu.

O výsledku rozhodla už první třetina, ve které si Energetici vstřelili Doležalem první gól, ale pak brankář Závorka hned pětkrát inkasoval.

Svěřenci Richarda Žemličky ale zápas sympaticky nevzdali a nakonec ve třetí třetině snížili zásluhou Hovorky a Vlacha rozdíl ve skóre na tři branky.

V dalších zápasech na turnaji čekají Vary ještě Novokuzněck, Mytišči a Omsk.