Rusové vysoko rozdrtili Finy. Vyhráli 5:0

9. 2. 2008 15:03
Rusko si pojistilo výhrou finále Euro Hockey Tour
Hokej - ilustrační foto
Hokej - ilustrační foto | Foto: Reuters

Stockholm - Ruští hokejisté se přiblížili celkovému prvenství v seriálu Euro Hockey Tour, když dokázali v sobotním utkáním Švédských hokejových her rozdrtit Finsko 5:0.

Úvodní třetina přinesla velmi tvrdý nervózní hokej, branka však nepadla žádná. Té se diváci dočkali až na začátku druhého dějství, v 24. minutě otevřel skóre utkání Nikolaj Kuljomin.

V 33. minutě zvýšil už na rozdíl dvou branek Maxim Sušinskij. Ve 42. minutě se trefil Oleg Saprykin a Rusové směřovali za jasným vítězstvím.

Utkání jsme sledovali ON-LINE
Čeští hokejisté ve Finsku selhali. Dostali šest branek

To ještě potvrdili do konce zápasu dvěma brankami, v rozmezí minuty se trefili Nikulin a druhou branku v utkání si připsal Maxim Sušinskij. Rusové si poradili s bezradnými Finy 5:0 a výhrou si pojistili finále Euro Hockey Tour.