reklama

Slávisté dostanou prémii 200 tisíc, když porazí Jágra

200 tisíc a vstupenky na Jenifer Lopez. Stačí porazit tým tohoto muže a Slavie je má 200 tisíc a vstupenky na Jenifer Lopez. Stačí porazit tým tohoto muže a Slavie je má autor: CPA - Eduard Erben
Bestsport vypsal zvláštní prémii pro Slavii Praha. Peníze a koncert Jenifer Lopez za výhru nad Kladnem

Praha – Hokejisté Slavie Praha mají o důvod víc porazit hvězdami z NHL nabité Kladno. Pokud nad Jágrem, Plekancem a dalšími v dnešním podvečerním zápase v O2 Aréně vyhrají, získají totiž prémii navíc.

Společnost Bestsport, která O2 Arénu provozuje, vypsala zvláštní odměnu 200 tisíc korun. Peníze a k nim dvě VIP vstupenky na koncert Jenifer Lopéz slávisté dostanou, když Kladno porazí.

Jak dělit prémii?

„Ano, je to pravda, Bestsport opravdu takovou prémii vypsal,“ potvrdil deníku Aktuálně.cz hlavní kouč a spolumajitel HC Slavia Praha Vladimír Růžička. Přiznal, že pro některé hráče může být tato suma finančně zajímavá. Jak se bude dělit, ještě není rozhodnuto. „Možná kapitán rozhodne, možná to kluci budou chtít utratit společně, uvidíme,“ dodal Růžička.

Zápas Kladno – Slavia je prakticky vyprodaný, zbývají jen jednotlivé lístky a do VIP prostor haly, kam se vstupenky neprodávají, zřejmě nedorazí úplně všichni. Přesto je jisté, že na utkání dorazí víc lidí, než na stejný zápas Slavia – Kladno při výluce NHL před osmi lety. Tehdy přišlo přes 15 tisíc diváků.

Hosté jsou tady doma

Bestsport (O2 Aréna) vypsal prémie proto, že Slavia je v jeho hale domácím týmem. V zápase s Kladnem to tak nebude, protože arénu si na utkání pronajalo Kladno.

Zápas začíná v 18.00 hodin a Aktuálně.cz ho bude sledovat v online reportáži.

reklama