reklama

VIDEO Vondrka takhle vykoupal Barulina jako Forsberg

Takhle Vondrka vystřihnul Forsbergovu kličku Youtube.com
Český hokejový útočník Michal Vondrka rozhodl v samostatných nájezdech o výhře Slovanu Bratislava 3:2 nad lídrem Východní konference KHL Kazaní.

Moskva - Stačila Forsbergova klička. Český hokejový útočník Michal Vondrka rozhodl v samostatných nájezdech o výhře Slovanu Bratislava 3:2 nad lídrem Východní konference KHL Kazaní. Slovenský nováček soutěže absolvoval nájezdy v třetím zápase po sobě a podruhé vyhrál.

Vondrka, jenž rozhodl také středeční duel proti Ufě, při svém dnešním zakončení potěšil fanoušky pohledným technickým kouskem.

Na hostujícího brankáře Barulina zkusil fintu, kterou proslavil ve finále olympijského turnaje v roce 1994 Peter Forsberg, a jednou rukou ukončil zápas.

Gól ze hry vstřelil útočník Zbyněk Irgl z Dinama Minsk v utkání s Čerepovcem, ale v rozstřelu už úspěšný nebyl. Severstal v běloruské metropoli vyhrál 4:3.

Kontinentální hokejová liga:

Dinamo Riga - Omsk 4:1, Dinamo Minsk - Čerepovec 3:4 po sam. nájezdech (za domácí Irgl 1+1), Slovan Bratislava - Kazaň 3:2 po sam. nájezdech (rozhodující sam. nájezd Vondrka).

reklama