reklama

VIDEO Zamilovaný Hamilton bojuje o svou Nicole písní

Pilot F1 Lewis Hamilton nazpíval svůj první singl, jmenuje se Say Goodbye. youtube.com
Pilot formule 1 Lewis Hamilton, který se neustále rozchází a znovu schází se zpěvačkou Nicole Scherzingerovou, sám začal svoji hudební kariéru.

Londýn - Pilot formule 1 Lewis Hamilton, který se neustále rozchází a znovu schází se zpěvačkou Nicole Scherzingerovou, sám rozjíždí svoji hudební kariéru.

28letý Brit, který touží také po filmové roli, právě vydal svůj první singl. Píseň "Say Goodbye" natočil ve spolupráci s Američankou Anou Lou.

Na rozdíl od monopostu F1, v němž vyhrál už 22 Grand Prix, si ale u nahrávacího mikrofonu tolik nevěřil. Závodník totiž použil pro úpravu hlasu tzv. "autotune", tedy software korigující intonační chyby.

Lewis stále touží po Nicole

Hamilton objevil svoje hudební vlohy právě během komplikovaného vztahu se zpěvačkou skupiny Pussycat Dolls. Ten se ostatně odráží i v textu premiérové písně mistra světa F1: "Proč mi nedáš další šanci? Nejsem jako ti ostatní." nebo  "Je těžké najít pravou lásku, můžeš s ní bojovat, ale ona se nevzdá".

Hamilton letos ve své premiérové sezoně v Mercedesu vyhrál Velkou cenu Maďarska a celkově obsadil se 189 body čtvrté místo. Také v roce 2014 bude pilotoval vůz německé stáje, kde mu bude parťákem Nico Rosberg.

reklama