reklama

Bonnerová s Nakládalovou skončily na písku v Číně deváté

Martina Bonnerová s Šárkou Nakládalovou nestačily v druhém kole play off na Ukrajinky, kterým podlehly ve dvou setech.
Martina Bonnerová Martina Bonnerová autor: Zlata Vostrá

Čchin-čou - Plážové volejbalistky Martina Bonnerová s Šárkou Nakládalovou obsadily dělené deváté místo na turnaji World Tour v čínském Čchin-čou. Bronzová dvojice ze zářijového domácího šampionátu vyhrála na tříhvězdičkové akci jeden zápas, ve druhém kole play off jejich cestu ukončily Ukrajinky Valentina Davidovová a Jevgenija Ščipkovová. Proti papírovým favoritkám české hráčky vyhrály první set 25:23, v dalších měly navrch soupeřky 21:14 a 15:9.

Bonnerová s Nakládalovou byly v Číně nasazené přímo do hlavní soutěže a i v prvním kole absolvovaly třísetovou bitvu, než v roli favoritek porazily španělskou dvojici Amaranta Fernándezová, Angela Lobatová 17:21, 21:17, 15:10.

Foto: Tak Kiki poprvé porazila Maki. A k tomu získaly s Kvapilovou český titul Foto: Tak Kiki poprvé porazila Maki. A k tomu získaly s Kvapilovou český titul Prohlédněte zde

Na čínském písku hráli také Ondřej Perušič a David Schweiner, ale současné české jedničky vypadly hned v prvním kole po těsné porážce od srbského páru Djordje Kolarič, Lazar Klasnič 17:19 v rozhodujícím setu.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu v Čchin-čou (Čína):

Ženy:

Play off - 2. kolo: Davidovová, Ščipkovová (8-Ukr.) - Bonnerová, Nakládalová (10-ČR) 2:1 (-23, 14, 9).

Bonnerová, Nakládalová obsadily 9. místo.

reklama