reklama

Trest za polibek. Boxer dostal stop, pokutu a musí na kurzy proti sexuálnímu harašení

Bulharský boxer Kubrat Pulev v zápase s Vladimirem Kličkem. Bulharský boxer Kubrat Pulev v zápase s Vladimirem Kličkem. autor: Reuters
Bulharský boxer Kubrat Pulev pyká za to, že v návalu radosti po vítězném zápase políbil novinářku, která s ním dělala rozhovor.

Pulev nesmí až do července boxovat, zaplatí pokutu v přepočtu 60 tisíc korun a musí navštěvovat kurzy prevence proti sexuálnímu harašení.

Rozhodla o tom Sportovní komise státu Kalifornie, kde populární bulharský boxer absolvoval slyšení. Doprovodila ho k němu i jeho přítelkyně, bulharská popová hvězda Andrea.

Kubrat Pulev s přítelkyní Andreou, bulharskou popovou hvězdou:

View this post on Instagram

Има дни, в които ми се иска да имам вълшебната пръчка на времето, за да избирам епохата в която искам да живея. Последните дни си мисля за миналия век, който роди сексуалната революция, направи Мерилин Монро и Мадона икони на сексапила, и в който целувката беше акт на любов, приятелство и страст, а не „насилствен опит за сексуален тормоз“. Не исках да говоря по темата, защото за мен тя е по-скоро смешна, отколкото сериозна! Но не харесвам, когато хората злоупотребяват. В изявление на “Vegas Sport Daily”, разбирам, че Jenny Sushe е станала жертва, и е наранена и шокирана! Как е възможно човек, който сам си качва подобно видео, да твърди колко е наранен от него. За мен това е една шега и по-скоро комична ситуация! Иначе колкото до сушито... Всички го обичаме, но когато рибата е прясна, а оризът не е силно преварен. There are days when I really want to have a magic wand and turn back time and pick a moment in history I want to live in. Over the last few days I have been thinking of the last century, when the birth of the sexual revolution made Marilyn Monroe and Madona icons, when the kiss was an act of love, friendship and passion and not a "sexual assault". In a piece in Vegas Sports Daily I find Jenny SuShe as a victim, that she is hurt and shocked. How can someone upload a video and plead how hurt they are by it. To me it is more of a joke, a rather comical situation. When it comes to the sushi... We all love it, but only when the fish is fresh and the rice not overcooked. #KubratPulev #Pulev #Boxing #BoxingNews #JennySushe #VegasSportDaily

A post shared by Andrea (@andreabulgaria) on

K incidentu došlo na konci března. Sedmatřicetiletý Pulev po vítězství k. o. v sedmém kole nad Rumunem Bogdanem Dinuem v kalifornském městě Costa Mesa chytil při rozhovoru reportérku Jennifer Ravalovou za obličej a políbil ji na ústa.

"Cítila jsem se hodně nepříjemně a byla jsem hodně naštvaná kvůli tomu, že se ke mně Kubrat Pulev choval takhle neprofesionálním způsobem. Neudělala jsem nic, co by pana Puleva opravňovalo k tomu, aby mě chytil za tvář, políbil mě a popadl za zadek. Byla jsem na zápasu jako profesionální zástupkyně médií," tvrdila.

Osudné interview Puleva s Ravalovou:

"Ta reportérka, Jenny, je ve skutečnosti moje kamarádka a po tom rozhovoru jsem byl v tak povznesené náladě, že jsem jí dal pusu," vysvětloval boxer s přezdívkou Kobra, jenž z 28 zápasů v profesionálním ringu prohrál jen jediný, v roce 2014 s tehdejším šampionem Vladimirem Kličkem. "Později toho večera byla spolu s dalšími mými přáteli na pozápasové oslavě," doplnil Pulev.

Média skutečně zveřejnila i nahrávku ze zmiňované oslavy, na níž je vidět, jak se Ravalová vyzývavě vrtí na klíně jednoho ze členů Pulevova doprovodu.

Ravalová na oslavné party po zápase:

Sportovní komise státu Kalifornie ovšem při slyšení nahrávce nevěnovala velkou pozornost a nepřijala ani vysvětlování Pulevových právníků, podle nichž si jejich klient v euforii po vítězném zápase neuvědomoval, co vlastně dělá.

reklama