reklama

McGregor zase řádil. Elektrikář čekal pozdrav, místo toho dostal ránu pěstí

Irský bojovník Conor McGregor Irský bojovník Conor McGregor autor: Reuters
Irský bojovník Conor McGregor zase vyvolal poprask. V exhibičním boxerském utkání překvapil svého amatérského soupeře, když ho místo tradičního pozdravu rovnou udeřil.

V jednom rohu nejslavnější bojovník MMA Conor McGregor, ve druhém amatérský boxer Michael McGrane, povoláním elektrikář. Když zazněl zvon, oznamující v dublinském Crumlin Boxing Clubu začátek zápasu, McGrane předpokládal, že se oba rivalové nejprve jako tradičně pozdraví ťuknutím rukavicemi o rukavice.

Přepočítal se.

McGregor se na něj rovnou vrhnul a překvapeného protivníka trefil levým hákem do oka. "To byla nejlacinější rána, co jsem kdy dostal," povzdechl si McGrane po skončení zápasu.

Podívejte se na drsný začátek zápasu mezi McGregorem a McGranem:

Přes nepříjemný incident a pořádný monokl se McGrane po utkání fotil s ikonou MMA v přátelském duchu. Multimilionář McGregor, jenž mimochodem navlékl boxerské rukavice poprvé od kasamače proti Floydu Mayweatherovi v roce 2017, s ním zapózoval i se šekem na symbolických 70 dolarů.

"Moc oceňuju, že jsem měl šanci bojovat s někým tak slavným, jako je Conor. Doufám, že mi takhle zkušenost v dlouhodobém horizontu pomůže, abych byl ještě lepší," svěřil se McGrade a uvažuje prý o tom, že pověsí zkoušečku na hřebík a zkusí se věnovat boxu na plný úvazek.

To kontroverzní McGregor má úplně jiné starosti. Od slavné říjnové prohry s Chabíbem Nurmagomedovem v rámci prestižního MMA šampionátu UFC už sice dvakrát ohlásil ukončení kariéry, ale teď se zase připravuje na návrat do oktagonu.

"Tvoje žena je ručník, kámo." McGregor si nedá pokoj, urážel víru svého arcirivala "Tvoje žena je ručník, kámo." McGregor si nedá pokoj, urážel víru svého arcirivala Čtěte zde
reklama