reklama

Pančochová nepostoupila na budoucí olympijské trati do finále

Šářka Pančochová Šářka Pančochová autor: Jan Kasl/Red Bull Content Pool
Snowboardistka Šárka Pančochová skončila v závodu Světového poháru v Koreji devátá v kvalifikaci slopestylu a na budoucí olympijské trati v Pokwangu nepostoupila do šestičlenného nedělního finále.

Pokwang - Snowboardistka Šárka Pančochová skončila v závodu Světového poháru v Koreji devátá v kvalifikaci slopestylu a na budoucí olympijské trati v Pokwangu nepostoupila do šestičlenného nedělního finále. V kvalifikaci mužů skončil sedmnáctý Jan Nečas a osmadvacátý Petr Horák.

Pančochová, pátá žena v této disciplíně z olympiády v Soči, se na start slopestylu SP postavila poprvé v sezoně. Ze dvou kvalifikačních jízd jí vyšla lépe ta první, za kterou dostala 57,50 bodu, ale za postupem do finále zaostala skoro o dvacet bodů.

Pro snowboardisty jsou závody ve Phoenix Parku prvním testem na olympijské hry v Pchjongčchangu 2018. Překážky si všichni pochvalovali. "Park vypadá suprově a trochu v úletu. Trochu si v něm připadám jako cirkusák a ne snowboardista," napsala Pančochová před kvalifikací na facebooku.

Znovu se Pančochová v SP představí v rámci finále slopestylu, které se ve Špindlerově Mlýně koná jako Audi Snowjam 19. a 20. března.

reklama