Portland v NBA vítězí dál. Vyhrál už pošesté za sebou

18. 11. 2013 8:10
Portland si upevnil druhé místo v základní konferenci. V Torontu sice ztratili sedmnáctibodový náskok, ale nakonec vyhráli v prodloužení.
Basketbalisté Portlandu vyhráli už pošesté za sebou a upevnili s v NBA druhé místo v základní konferenci. | Foto: Reuters

Toronto - Basketbalisté Portlandu zvítězili v Torontu 118:110 po prodloužení a v NBA si připsali již šestou výhru za sebou.

V dalších nedělních zápasech Los Angeles Lakers přehráli Detroit 114:99 a Memphis zvítězil v Sacramentu 97:86.

Trail Blazers promarnili na palubovce Toronta sedmnáctibodový náskok a remízu v normální hrací době zařídil úspěšným nájezdem se závěrečným klaksonem domácí Rudy Gay. V prodloužení ale měli navrch hosté a s bilancí osmi výher a dvou porážek si upevnili druhou příčku v Západní konferenci.

Výsledky nočních zápasů NBA:

LA Lakers - Detroit 114:99, Sacramento - Memphis 86:97, Toronto - Portland 110:118 po prodl..

2. Oklahoma City 9 6 3 66,7
3. Minnesota 11 7 4 63,6