reklama

Je to v rodině. Finále MS v kriketu chtěla narušit tchyně provokatérky z Ligy mistrů

Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu autor: Instagram
Youtuber Vitalij Zdoroveckij se rčením o opakovaném vstupování do jedné řeky rozhodně neřídí. Do nedělního finále mistrovství světa v kriketu mezi Novým Zélandem a Anglií opět vyslal člena rodiny, aby narušením zápasu pomohl jeho online podnikání.

Jenže na rozdíl od červnového finále fotbalové Ligy mistrů, které narušila dlouhým během Zdoroveckého spoře oděná partnerka Kinsey Wolanská, tentokrát takový úspěch nezaznamenal.

Na kriketové hřiště v Londýně měla v neděli vyběhnout jeho matka Jelena, jež se ale na rozdíl od své snachy nedostala přes stewardy, kteří její rozběh zastavili ještě předtím, než se dostala na trávník.

O jejím úmyslu přitom nebylo sporu. Stejně jako Wolanská měla i Jelena Zdorovecká na sobě trikot s nápisem "Vitaly Uncensored", kterým chtěla propagovat synovy lechtivé stránky na internetu.

Jenže zatímco Wolanská dík své narušitelské akci získala několik milionů nových sledujících na Instagramu a další miliony v reklamním čase, matka Elena zdaleka takový sukces neměla.

Její pokus o vyběhnutí nezpůsobil ani přerušení zápasu a veškerá videa incidentu majitelé práv brzy nechali ze sociálních sítí smazat. Zbylo tak jen několik fotografií a "pouhé" desítky tisíc lajků a followerů.

Na vině ale možná byl také fakt, že finále světového šampionátu v kriketu bylo mnohem dramatičtější než poněkud nudná výhra Liverpoolu ve finále Champions League, při které přišlo každé oživení vhod.

Z titulu kriketových šampionů se po nervydrásajícím průběhu nakonec radovala Anglie, která udolala Nový Zéland v super nastavení.

Záplava sledujících a 92 milionů v reklamním čase. To nebyla obyčejná narušitelka Záplava sledujících a 92 milionů v reklamním čase. To nebyla obyčejná narušitelka Čtěte zde
reklama