reklama

Video: Boxerský šampion asi zešílel. V televizi zlomil čelist maskotovi

box, Deontay Wilder zlomil čelist maskotovi Youtube.com
Americký boxer Deontay Wilder se připravuje na ostře sledovaný zápas s Tysonem Furym. Jenže si nezvolil ideálního sparingpartnera...

New York/Praha - Tak tohle se boxerskému šampionovi Deontayi Wilderovi nepovedlo. Americký boxer předvedl svou dělovou ránu poněkud nevhodným způsobem. Jeho pěst přistála v obličeji muže, který na sobě měl oblek maskota televizní stanice. Knockoutovaný nešťastník padl k zemi se zlomenou čelistí.

Dvaatřicetiletý Wilder dosud v ringu neprohrál, ze 40 duelů jich 39 let skončilo knokautem. Mistrovský titul získal v lednu 2015 a od té doby jej sedmkrát obhájil. Naposledy ho v březnu neúspěšně vyzval Kubánec Luis Ortiz. Prvního prosince se v dlouho očekávaném duel střetne o titul mistra světa těžké váhy organizace WBC s britským vyzyvatelem Tysonem Furym.

Wilder byl hostem studia televizní stanice ESPN a na žádost moderátorů měl ukázat pár stínových výpadů proti televiznímu maskotovi. Jenže rodák z Alabamy měl asi nějaké zatmění a maskota napálil plnou silou. Za svůj čin se později zraněnému omluvil.

Tvrdé rány, dominance i dojetí. Tak se česká boxerka Bytyqi stala mistryní světa WBC Tvrdé rány, dominance i dojetí. Tak se česká boxerka Bytyqi stala mistryní světa WBC Prohlédněte zde
reklama