reklama

VIDEO Půvabné volejbalistky natočily hravý videoklip

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová patří mezi českou beachvolejbalovou špičku Markéta Sluková a Kristýna Kolocová patří mezi českou beachvolejbalovou špičku autor: kolocova-slukova.cz
Pomocí videa shánějí podporu pro svůj olympijský sen

Praha - Stovky český sportovců sní, že se probojují na olympijské hry. Dostat se do Londýna chce také úspěšný beachvolejbalový pár Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Sehnat prostředky na realizování olympijského snu v minoritních sportech však nebývá snadné. V módě je nyní fotit atraktivní a lechtivé kalendáře, z jejichž výtěžku se pak kvalifikační turnaje financují.

Rovněž Kolocová se Slukovou chtějí přilákat partnery do svého týmu nazvaného Beach Angels Club moderní cestou, zvolily však prezentaci pomocí hravého videoklipu.

"Beach Angels Club by měl spíše sloužit jako pojítko mezi našimi fanoušky, partnery a naším týmem a pomoci nám zafinancovat  náklady na profesionální infrastrukturu," říkají sympatické volejbalistky.

Youtube video Youtube video   Přehrajte zde

Čí to byl nápad, tímto způsobem (tedy videem na youtube) váš tým propagovat?
"Vytvořit projekt Beach Angels Club byl nápad našeho trenéra Simona Nausche. V souvislosti s jeho vznikem jsme hledali možnost, jak tento projekt zviditelnit a dostat do podvědomí více lidí."

Markéta Sluková Foto: kolocova-slukova.cz

Kdo vymyslel, že bude video takto vypadat? 
"Několik variant jsme konzultovali s kameramanem a producentem v jedné osobě Jankem Rubešem, a poté jsme společnými silami vybrali tuhle verzi."

Jak dlouho se klip točil a zpracovával?
"Natáčeli jsme na Hamru v Záběhlicích těměř pět hodin. Poté se video muselo sestříhat a upravit."

Bylo to pro vás náročné, nebo spíš zábava?
"Spíše zábava, i když po pěti hodinách v hale nám začínala být už trochu zima."

Jaké jsou na něj ohlasy?
"Zatím jen pozitivní. Jsme všichni rádi, že se video líbí."

Čtěte také:
Má poslední šanci na olympiádu. Boxer Chládek si věří
Nepodávejte soupeřům na OH ruce, radí Britům lékař
Klapalová s Háječkovou prohrály souboj o bronz i na ME

Zaznamenali jste od zveřejnění videa početnější registraci do vašeho Beach Angels Clubu?
"Video vzniklo a bylo zveřejněno zárověn s projektem Beach Angels Club. Má sloužit k jeho propagaci a svůj účel rozhodně splnilo. Lidem se to líbí, je to něco nového."

Kristýna Kolocová Foto: kolocova-slukova.cz

Je pro vás podpora v rámci Beach Angels Clubu klíčová, nebo máte prostředky pro sezonu (a případnou olympijskou účast) zajištěny jinou cestou?
"Díky našim partnerům náklady na sezónu pokryty máme. Pokud ale chceme dlouhodobě zůstat mezi světovou elitou, je potřeba investovat do profesionální infrastruktury- do trenéra, který se nám celoročně věnuje, do lékařského zázemí, kvalitní přípravy atd."

Jak moc bude pro vás těžké kvalifikovat se na olympiádu, na kolik procent odhadujete své šance? 
"Kvalifikovat se na olympiádu je vždycky těžké. Šanci máme určitě velikou, momentálně jsme na 13. místě olympijského žebříčku a přímo bude postupovat šestnáctka. Čeká nás do 17.6., kdy je olympijský deadline, ještě šest turnajů. Pokud se mám podaří si tuto pozici udržet, tak se tam dostaneme, ale musíme makat."

Volejbalové krásky zahajují boj o olympijský písek Volejbalové krásky zahajují boj o olympijský písek Prohlédněte zde

reklama