reklama

Video: Co je tohle za šílence? Paire v Halle ztratil hlavu, Kyrgios je proti němu kliďas

Podívejte se na nevídaný výstup Benoita Pairea. www.youtube.com
Nevídaný výstup předvedl Francouz Benoit Paire v německém Halle. Muž, který byl loni vyhozen z olympijské vesnice v Riu de Janeiro kvůli až příliš pozitivnímu vztahu k alkoholu, těžko omluvitelným excesem rozezlil místní diváky.

Praha/Halle - Problém je jeho druhé jméno. Benoit Paire potvrdil v německém Halle pověst jednoho z nejkontroverznějších tenistů současnosti, možná i celé historie. Dokázal totiž něco, co se jen tak někomu nepodaří. Během pouhých dvou minut obdržel temperamentní Francouz napomenutí, trestný fiftýn i trestný gem.

Vše se navíc odehrálo bezprostředně po zahájení zápasu, kdy Paire přes rychlou ztrátu servisu nemohl být frustrován špatným vývojem utkání. Nervy ztratil nepochopitelně už ve chvíli, kdy prohrával 0:2 a měl prakticky celý duel s Němcem Florianem Mayerem před sebou.

Historický moment. Dvě Češky největšími favoritkami Wimbledonu. Jenže stejně reálné je i fiasko Historický moment. Dvě Češky největšími favoritkami Wimbledonu. Jenže stejně reálné je i fiasko Čtěte zde

Osmadvacetiletý tenista, jeden z nejméně oblíbených hráčů na okruhu ATP, ve druhém gemu čelil brejkbolu a na jeho servis odpověděl soupeř nechytatelným returnem. V tu chvíli chytil Paire doslova amok a začal raketou bezhlavě mlátit do travnatého kurtu.

V šílenství pokračoval i během cesty na lavičku, tedy přímo před zraky umpirového sudího. Nejprve při snaze o demolici herního náčiní po trávě uklouzl a málem skončil na zemi, vzápětí třískl do sítě a kdo ví proč vrhl na rozhodčího vražedný pohled.

Sudí byl v tu chvíli ještě milosrdný, když počastoval smyslů zbaveného hráče pouze napomenutím. Diváci tenistu vybučeli.

Čtyřiačtyřicátý hráč žebříčku ale nevychladl, naopak. Ihned po znovuzahájení hry pokazil return a míček poté vztekle napálil pryč ze stadionu. Okamžitě obdržel trestný fiftýn a prohrával 30:0, což publikum odměnilo potleskem. Celou hru pak odevzdal, když poslední return opět odpálil úplně mimo centrální dvorec v Halle.

Šarapovová vydělává na bonbónech i na vlastním dopingu. Dokument prodává za pět dolarů Šarapovová vydělává na bonbónech i na vlastním dopingu. Dokument prodává za pět dolarů Čtěte zde

Umpirový rozhodčí reagoval logicky, Mayerovi připsal další hru, stav byl tedy velmi rychle 0:4 z pohledu Pairea. Francouz pak celý set ztratil potupně 0:6, druhý poměrem 4:6 a s turnajem se rychle rozloučil.

Ještě tak zhoršil svou už tak pošramocenou pověst. Není to samozřejmě poprvé, co se letos o Paireovi mluví negativně. V dubnu během úvodního utkání v Monte Carlu urážel německého veterána Tommyho Haase. Na adresu devětatřicetiletého tenisty prohlásil: "Je to nula. Kdybych hrál aspoň dvě vteřiny, tak vyhraju 6:2, 6:2."

V této souvislosti nelze nezmínit bilanci Haase a bilanci Pairea. Němec během kariéry byl světovou dvojkou a stanul hned čtyřikrát v semifinále grandslamu. To maximem Francouze na turnajích velké čtyřky je druhé kolo.

Spiranacová je nejvíc sexy sportovkyní světa. Zpřísnili kvůli ní pravidla oblékání Spiranacová je nejvíc sexy sportovkyní světa. Zpřísnili kvůli ní pravidla oblékání Prohlédněte zde
reklama