reklama

Brankář Valencie Alves si v závěru ligy zranil koleno

Brankář Valencie Diego Alves. Brankář Valencie Diego Alves. autor: Reuters
Radost fotbalistů Valencie z postupu do předkola Ligy mistrů zkalilo po posledním kole španělské ligy zranění brankáře Diega Alvese.

Valencie- Radost fotbalistů Valencie z postupu do předkola Ligy mistrů zkalilo po posledním kole španělské ligy zranění brankáře Diega Alvese. Brazilský reprezentační gólman si v závěrečném duelu s Almeríí poškodil koleno a čeká ho zřejmě delší pauza.

Devětadvacetiletý Alves musel střídat ve druhém poločasu a podle informací španělských médií má přetržený zkřížený vaz. Pokud se diagnóza potvrdí, léčba se může protáhnout až na několik měsíců.

Valencie na hřišti Almeríe vyhrála 3:2 a uhájila čtvrté místo v tabulce, které znamená postup do předkola elitní soutěže. Finalista Ligy mistrů z let 2000 a 2001, který v minulé sezoně skončil v domácí soutěži po bídných výkonech až osmý bez šance na účast v lukrativních evropských pohárech, nyní doufá v návrat lepších časů.

Pomoci má Valencii i singapurský miliardář Peter Lim, který v závěru loňského roku klub převzal. Vedení španělského týmu si od jeho vstupu slibuje stabilizaci finanční situace, posílení mužstva a návrat mezi přední španělské a evropské kluby.

reklama