reklama

Biabiany pro nás bude přínosem, má obrovskou rychlost a sílu dopředu, řekl Zahustel

Ondřej Zahustel Ondřej Zahustel autor: Milan Kammermayer
Ondřej Zahustel hrál v Mladé Boleslavi na pravé straně pod Jonathanem Biabianym, novou sparťanskou posilou, a spolupráci s ním si pochvaloval. "Asi to byl zatím náš nejlepší zápas, ale stále je na čem pracovat a pojďme se od toho odpíchnout a snad nás výhra nakopne do dalších zápasů," řekl Zahustel.

Mladá Boleslav - Klíčovou postavou výhry sparťanských fotbalistů 1:0 v Mladé Boleslavi byla nová posila Jonathan Biabiany, který připravil jediný gól pro Davida Lafatu. Dobrý dojem udělal i na své spoluhráče a spolupráci s francouzským záložníkem si pochvaloval i Ondřej Zahustel, který s ním hrál na pravé straně a jistil mu záda.

Je to hořká prohra, taková Sparta se dala porazit, hodnotil boleslavský brankář Vejmola Je to hořká prohra, taková Sparta se dala porazit, hodnotil boleslavský brankář Vejmola Čtěte zde

"Ukázal hlavně sílu dopředu a svou obrovskou rychlost. Navíc měl velkou šanci a připravil gól, takže bych řekl, že pro nás bude určitě přínosem," prohlásil Zahustel. "Asi to byl zatím náš nejlepší zápas, ale stále je na čem pracovat a pojďme se od toho odpíchnout a snad nás výhra nakopne do dalších zápasů," dodal.

I pro něj osobně šlo o důležitý zápas, jelikož dostal poprvé šanci na pravém kraji obrany místo Vjačeslava Karavajeva a navíc si zahrál na stadionu v rodném městě. "V neděli jsem se dozvěděl, že budu hrát v základní sestavě a těšil jsem se strašně moc, protože jsem dostal šanci v tom nabitém kádru, jaký máme, a zároveň jsem dostal šanci hrát tady doma. Chtěl jsem zvládnout toto utkání za tři body a to se povedlo," radoval se.

"Zápas to byl těžký. Co si pamatuji, tak Sparta to tu měla vždycky těžké a dneska se to potvrdilo. Bylo to důrazné, ale my jsme dnes přidali bojovnost, která nám v minulých zápasech chyběla. Šli jsme si za vítězstvím a zvládli jsme to," dodal.

reklama