reklama

Čeští fotbalisté? Outsider skupiny, myslí si bookmakeři

Ladislav Krejčí a Ondřej Zahustel Ladislav Krejčí a Ondřej Zahustel autor: Dalibor Sosna
Čeští fotbalisté neměli při losu na příští Euro štěstí, budou v téžké skupině se Španělskem, Chorvatskem a Tureckem. Podle bookmakerů jsou právě Češi největším outsiderem skupiny.

Paříž - Čeští fotbalisté jsou podle bookmakerů největším outsiderem základní skupiny D evropského šampionátu v příštím roce ve Francii. Dnešní los reprezentantům přisoudil obhájce titulu Španělsko, Chorvatsko a Turecko, které bylo jejich soupeřem i kvalifikaci.

Sázková kancelář Fortuna ohodnotila po losu možnost vítězství českého celku ve skupině kurzem 8:1, což je nejvíce ze všech čtyř týmů. Favoritem je Španělsko s kurzem 1,9:1, následují Chorvatsko za 3,5:1 a Turecko s koeficientem 6:1. Na umístění národního týmu do druhého místa jde tipovat v kurzu 2,8:1.

Češi jsou v zahajovacím duelu se Španělskem poměrně velkým outsiderem. Společnosti Tipsport a Chance vypsaly na výhru obhájců titulu kurz 1,65:1, Fortuna pak 1,7:1.

Na evropském šampionátu bude hrát poprvé 24 týmů, které los rozdělil do šesti skupin po čtyřech. Do play off postoupí první dva celky z každé skupiny a nejlepší čtyři mužstva z třetích míst.

reklama