reklama

Heynckes do důchodu? Naopak, je připraven převzít Real

Takhle Juppa Heynckese v sobotu oslavovali hráči Bayernu Mnichov při vítězství v Lize mistrů. Trenérská ikona je teď prý připravena jít do Realu Takhle Juppa Heynckese v sobotu oslavovali hráči Bayernu Mnichov při vítězství v Lize mistrů. Trenérská ikona je teď prý připravena jít do Realu autor: Reuters
Odcházející kouč fotbalistů Bayernu Mnichov Jupp Heynckes by se nebránil návratu na lavičku Realu Madrid, kterou opustí po sezoně José Mourinho.

Madrid - Odcházející kouč fotbalistů Bayernu Mnichov Jupp Heynckes by se nebránil návratu na lavičku Realu Madrid, kterou opustí po sezoně José Mourinho (více čtěte ZDE).

Heynckesův agent španělskému rozhlasu řekl, že záleží na prezidentovi Realu Florentinu Pérezovi, zda bude dál usilovat o Carla Ancelottiho z Paris St. Germain, nebo osloví německého trenéra.

"Jestli se Florentino ozve, my to vezmeme. Je to na něm. Momentálně (Heynckes) končí jen v bundeslize," uvedl agent Enrique Reyes.

Brzy osmašedesátiletý Heynckes ještě nedávno ohlašoval, že hodlá odejít do trenérského důchodu, po sobotním vítězství nad Dortmundem ve finále Ligy mistrů však uvedl, že by rád v trénování pokračoval.

Německý trenér vedl Real v ročníku 1997/98 a rovněž s ním zvítězil v Lize mistrů. Trenérskou taktovku v Bayernu přenechá navzdory mimořádně úspěšné sezoně podle dlouho dopředu známého scénáře Španělovi Pepu Guardiolovi.

S týmem, který dovedl i na bundesligový trůn, se rozloučí ve finále Německého poháru proti Stuttgartu.

reklama