reklama

Krásky se zasnoubily. Americké hvězdy si na konci roku řeknou své "ano"

Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová autor: Instagram
Brankářka americké fotbalové reprezentace Ashlyn Harrisová a její týmová kolegyně Ali Kriegerová oznámily, že na konci letošního roku uzavřou sňatek.

Obě ženy se pravidelně umisťují v přehledech nejkrásnějších sportovkyň světa a nechybí ani v přehledu 50 sexy krásek, jak ho zveřejnil server theathleticsbuild.com.

Stálice amerického fotbalového týmu se poznaly na reprezentační akci v roce 2010 a od té doby tvoří pár. "Vždycky jsme seděly vedle sebe v autobuse a letadle a povídaly si o našich snech a nadějích a o tom co bychom chtěly udělat jednou, až vyrosteme. Protože tehdy jsme byly jenom děti," vzpomínala třiatřicetiletá Harrisová.

Mistryně světa z roku 2015 svoji lásku nijak netajily, ale veřejně se ho rozhodly  potvrdit až oznámením zásnub. "Byly jsme stále sebevědomější a jistější naším vztahem. A konečně po všech těch letech prostě cítím, že nemám co skrývat nebo říkat, že nemám nic společného s komunitou, jejíž jsem součástí," uvedla gólmanka Harrisová.

S o rok starší Kriegerovou nyní nastupují za Orlando, společně však byly i v angažmá ve Švédsku a obě si vyzkoušely i působení v Německu. 

Americké hvězdy nejsou prvním slavným ženským sportovním párem, který si řekne "ano". Loni na podzim například vstoupila nejlepší česká fotbalistka Lucie Voňková do manželského svazku se spoluhráčkou z Bayernu Mnichov Claudií van den Heiligenbergovou.

Hokejistky Julia Chuová a Caroline Oullettová proti sobě zase bojovaly jako kapitánky USA a Kanady ve finále olympijského turnaje 2002, o zlato se utkaly i na hrách v letech 2010 a 2014, teď spolu mají dceru Liv.

Kvůli ní golf zpřísnil pravidla pro oblékání. Nejvíc sexy sportovkyní je Spiranacová Kvůli ní golf zpřísnil pravidla pro oblékání. Nejvíc sexy sportovkyní je Spiranacová Prohlédněte zde

reklama