reklama

Fotbalová reprezentace odlétá bez trojice marodů. Pavlenku vystřídá Drobný

Česko - Norsko, kvalifikace o MS 2018. Patrik Schick Česko - Norsko, kvalifikace o MS 2018. Patrik Schick autor: Milan Kammermayer
Tři hráči budou chybět Karlu Jarolímovi v nedělním kvalifikačním utkání v San Marinu. Patrik Schick léčí zraněný kotník, drobné zranění trápí i Jiřího Pavlenku. Jana Sýkoru nepustí do letadla viróza.

Ústí nad Labem - Čeští fotbalisté odcestují do San Marina bez zraněných útočníka Patrika Schicka, brankáře Jiřího Pavlenky a nemocného záložníka Jana Sýkory. K týmu se naopak na letišti připojí gólman Jaroslav Drobný.

Jednadvacetiletý Schick si přivezl zranění kotníku z posledního ligového duelu Sampdorie Janov. Lékaři reprezentace se ho snažili na San Marino připravit, ale nakonec se trenér Karel Jarolím rozhodl neriskovat a talentovaného útočníka uvolnil.

Jarolímův tým vyprovázejí na cestu do San Marina dvě přikázání: Nic než výhru! A na skóre záleží Jarolímův tým vyprovázejí na cestu do San Marina dvě přikázání: Nic než výhru! A na skóre záleží Čtěte zde

Také Pavlenka měl menší zdravotní potíže z posledního zápasu v dresu Slavie, kvůli čemuž nenastoupil ani ve středeční přípravě s Litvou. V pozici trojky ho tak zastoupí zkušený Drobný, sedmatřicetiletý gólman bundesligových Brém.

Sýkora proti Litvě nastoupil do druhého poločasu, ale do San Marina ho nepustí viróza. Jarolím za něj náhradu nepovolal, protože už má k dispozici navíc Tomáše Přikryla z Mladé Boleslavi, který se proti Litvě nevešel do žádné ze dvou jedenáctek.

Národní tým odcestuje do San Marina dnes po páté hodině odpolední. Dosud se připravuje v Ústí nad Labem.

reklama