Michálek s Vrbatou přispěli k další venkovní výhře Phoenixu

13. 10. 2013 22:00
Hokejisté Phoenixu pokračují ve své úspěšné jízdě po halách soupeřů. Po výhrách v Detroitu a Philadelphii vyhráli i v nedělním zápase NHL v Carolině, kterou porazili 5:3.
I díky asistenci Radima Vrbaty (uprostřed) vyhrál Phoenix třetí zápas na ledě soupeře v řadě. | Foto: Reuters

Raleigh - Hokejisté Phoenixu pokračují ve své úspěšné jízdě po halách soupeřů. Po výhrách v Detroitu a Philadelphii vyhráli i v nedělním zápase NHL v Carolině, kterou především díky povedené třetí třetině porazili 5:3.

U vítězného gólu Klinkhammera ve 41. minutě asistoval Zbyněk Michálek, u pojišťovacího gólu Doana zase asistoval Radim Vrbata.

Phoenix se tak díky čtvrté výhře v sezoně posunul v tabulce Západní konference na čtvrté místo, když na vedoucí duo San Jose - Colorado ztrácí už jen dva body.

Carolina - Phoenix 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)

Branky: 16. E. Staal, 28. Riley Nash, 40. Skinner - 29. a 41. Klinkhammer (na druhou Z. Michálek), 5. Boedker, 36. Korpikoski, 48. Doan (Vrbata). Střely na branku: 34:32. Diváci: 15.384.