Petružálkův gól nestačil, vítězství slavil brankář Kovář

17. 10. 2013 19:45
Jakub Kovář.
Jakub Kovář. | Foto: CPA Eduard Erben

Moskva - Hokejisté Jekatěrinburgu v brance s českým reprezentantem Jakubem Kovářem ukončili v dnešním utkání KHL v Chabarovsku desetizápasovou sérii bez výhry v normální hrací době. Avtomobilist na ledě Amuru vyhrál 5:3, domácím nepomohl ani gól Jakuba Petružálka.

Posledním vítězstvím Jekatěrinburgu za tři body byla až do dneška výhra nad Omskem z 19. září. Dnes hosté dvakrát prohrávali, nejprve 1:2 po šesté Petružálkově trefě v sezoně a poté 2:3 na začátku třetí třetiny, ale zápas dvěma góly v 50. a 51. minutě otočili. Do prázdné branky pak pečetil vítězství v poslední minutě německý reprezentant Eduard Lewandowski.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Jekatěrinburg 3:5 (za domácí Petružálek1+0), Vladivostok - Chanty-Mansijsk 2:3, Novokuzněck - Barys Astana 3:5, Novosibirsk - Omsk 2:1, Kazaň - Záhřeb 5:3.

Nižnij Novgorod - Doněck 1:0, Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk 2:1 po sam. nájezdech (za hosty Kristek 0+1),

Slovan Bratislava - Dinamo Riga 3:4 (za domácí Netík 1+0, Vondrka 0+1).