reklama

VIDEO Dcera Beckhama se líbala s taťkou a radila hokejistům

Dcerka Davida Beckhama se líbá se svým taťkou v přestávce zápasu Kings-Sharks
Na sedmý rozhodující zápas série 2. kola play off Západní konference mezi LA Kings a San Jose Sharks vyrazila i rodina Beckhamových.

Los Angeles - Celebrity na sportu nejsou v Los Angeles ničím zvláštním. Na basketbale má například své stálé místo ve Staples Center známý herec Jack Nicholson, velký fanoušek Lakers.

Po loňském vítězném tažení Kings play off NHL za Stanley Cupem se začaly hollywoodské hvězdy i další celebrity stále častěji ukazovat také na hokeji. Nejinak tomu bylo i na sedmém rozhodujícím zápase 2. kola play off v letošním ročníku proti San Jose.

Jenže zatímco například mladý zpěvák Justin Bieber si sedl mezi "normální" fanoušky do hlediště, herec Tom Cruise a fotbalový penzista David Beckham s rodinou si sedli na exkluzivní místa mezi střídačkami obou týmů.

Toho hbitě využila teprve dvouletá dcerka hvězdného ex-fotbalisty Harper a v jednom okamžiku si stoupla k plexi jen pár desítek centimetrů vedle kapitána domácích Dustina Browna a prstem něco naznačovala směrem k ledu.

To se sice objevilo jen při přímém přenosu kanadské televize a na fotkách od Reuters, že ale malá Harper byla o pauzách středem pozornosti médií dokazuje naše video, na kterém je zachycena v dnes již tradiční zábavě v arénách po celém světě - na "líbací kameře". 

Tak, či onak, rady malé trenérky nejspíše zabraly a možná i díky nim "Králové" nakonec potvrdili, že v této sérii platilo přísloví "Můj dům, můj hrad", vyhráli 2:1 a dál mohou snít svůj sen o obhajobě Stanley Cupu. To se naposledy povedlo před patnácti lety Detroitu Red Wings.

reklama