reklama

VIDEO Tohle je posila Lva. Opilý Žerděv řádil na hotelu

Podívejte se, jak po bujaré noci dopadlo Žerděvovo Bentley. Ruská hokejová hvězda na hotelu v Moskvě slavila smlouvu se Lvem Praha. Youtube.com
Nová posila Lva má velký problém. Nikolaj Žerděv řádil opilý na hotelu a zničil drahé Bentley. Manželka se teď s ním chce rozvést.

Moskva - Hvězdná posila Lva Nikolaj Žerděv má doma v Rusku velký problém: Nový kontrakt v Praze bujaře oslavil na hotelu za Moskvou.

Ve společnosti několika dívek ztratil cestovní doklady, rozbil své Bentley a zasadil poslední ránu do trpělivosti své manželky: Ta mu teď hrozí rozvodem. 

Píše o tom ruský server Lifenews.ru, který zveřejnil záběry jak rozbitého auta, tak hokejisty a jeho dámských společnic.

Poničené auto, ve kterém Žerděv řádil na silnici i na trávě, stojí stále u hotelu, naštvaní hosté ho ozdobili několika vzkazy a nadávkami.

"Jeho výstupy naše hosty nebaví"

Večírky na pokoji bývalé hvězdy Columbusu, New York Rangers nebo Philadelphie se totiž prý opakovaly už delší dobu.

"Nikolaj Žerděv žije u nás na hotelu v pokoji číslo 211 už delší dobu. V posledních dnech ale vyváděl natolik, že jeho opilecké výstupy přestávají naše hosty bavit. Na pokoj si zve dívky a hlasitě se s nimi baví až do rána. Naše pokojské pak pokoj celý den uklízí," řekl serveru Lifenews.ru pod zachováním anonymity jeden ze zaměstnanců hotelu. 

"O všem vím a rozhodla jsem se co nejdříve podat žádost o rozvod," dodala jeho žena Jevgenija.

Žerděv se připojí k týmu ve Finsku

Opilý Žerděv prý navíc v noci ztratil své cestovní doklady, takže nestihl přiletět do Prahy. K týmu Lva se proto připojí až na soustředění v Finsku. 

I navzdory tomu, že Žerděv přichází do Prahy s pochroumanou pověstí, může se Lev těšit na obrovskou posilu. Jeho čísla mluví za vše: V KHL loni dvojnásobný světový šampión a pravidelný ruský reprezentant stihl v dresech Atlantu a Kazaně odehrát 50 utkání, ve kterých nasbíral 43 kanadských bodů (15+28). 

Na video jeho poničeného Bentley se můžete podívat v našem videu.

reklama