reklama

Citová získala v Karlových Varech na mistrovství Evropy v aerobiku stříbrnou medaili

Adéla Citová se stala v Karlových Varech vicemistryní Evropy v aerobiku. Adéla Citová se stala v Karlových Varech vicemistryní Evropy v aerobiku. autor: Tomáš Liška
Adéla Citová se po loňském stříbru z mistrovství světa stala také vicemistryní Evropy. V Karlových Varech nestačila jen na Belgičanku Van Brandeovou. Bronz brala další Češka Karolína Kudláčková.

Karlovy Vary - Adéla Citová získala na mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku v Karlových Varech stříbrnou medaili. Vicemistryně světa nestačila před domácím publikem stejně jako na loňském světovém šampionátu v nizozemském Leidenu jen na Lissu Van Brandeovou z Belgie. Český úspěch podtrhla bronzem při svém premiérovém startu v kategorii žen juniorská mistryně světa a Evropy Karolína Kudláčková.

Citová ovládla spolu s kolegyněmi z Juniorského Fitness Klubu Louny Eliškou Martinovskou a Karolínou Jánskou kategorii trojic, v níž české týmy obsadily všechna místa na stupních vítězů. Soutěž dvojic vyhrála Lucie Velišková s Markem Šotolou.

Kompletní sady medailí získali domácí závodnice a závodníci v juniorské kategorii. Individuální tituly vybojovali Viktorie Prokopová a Luboš Hanus, jenž triumfoval i ve dvojici s Marií Bezkočkovou. Trojice vyhrál MV Team Univerzity Tomáše Bati.

Celkem čeští reprezentanti získali na šampionátu ve Spa hotelu Thermal 44 medailí.

reklama