reklama

Srbové vybrali na finále Davis Cupu proti Česku tvrdý povrch

Novaku Djokovičovi tvrdý povrch sedí. Do konce víc než antuka, na které slavil své poslední vítězství v Davisově poháru Novaku Djokovičovi tvrdý povrch sedí. Do konce víc než antuka, na které slavil své poslední vítězství v Davisově poháru autor: Reuters
Tvrdý povrch s vyšším odskokem zvolili podle očekávaní Srbové na finále tenisového Davisova poháru proti českým obhájcům titulu

Bělehrad - Tvrdý povrch s vyšším odskokem zvolili podle očekávaní Srbové na finále tenisového Davisova poháru proti českým obhájcům titulu. Zápas o "salátovou mísu" se bude hrát 15. až 17. listopadu v hale v Bělehradě.

Český kapitán Jaroslav Navrátil už po výhře v semifinále nad Argentinou odhadl, že Srbové zvolí stejný povrch jako při semifinále v roce 2010. "Něco pomalejšího jako na Australian Open, kde Djokovič čtyřikrát vyhrál," tipoval Navrátil.

Srbsko hrálo na stejném povrchu s názvem RuKort Hard v bělehradské aréně několikrát. V roce 2010 na něm Novak Djokovič a spol. porazili v semifinále české tenisty 3:2 a poté ve finále i Francii a získali dosud jediný triumf v soutěži družstev.

reklama