reklama

Volejbalistky Sluková s Hermannovou skončily na Floridě páté

Markéta Sluková a Barbora Hermannová v prvním kole play-off MS 2017 ve Vídni Markéta Sluková a Barbora Hermannová v prvním kole play-off MS 2017 ve Vídni autor: Milan Kammermayer
Český pár vypadl na Floridě ve čtvrtfinále.

Fort Lauderdale - Plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová obsadily na majoru Světového okruhu ve Fort Lauderdale páté místo. Po třech výhrách je ve čtvrtfinále zastavily Brazilky Barbara s Fernandou, které nad čtvrtým nasazeným párem v pátek večer zvítězily 21:14, 21:15.

Nausch Sluková s Hermannovou zahájily sezonu čtvrtým místem na halovém turnaji v Haagu. Loni byly na všech deseti světových turnajích nejhůře deváté, přičemž v Poreči získaly stříbro a v Riu de Janeiro bronz.

"Z prvního majoru sezony vezeme z Floridy solidní dělené páté místo. Po třech vítězstvích jsme bohužel nestačily na skvěle hrající Brazilky a končíme těsně před branami semifinále," napsaly volejbalistky na sociální sítě. "Teď tu ještě chvilku potrénujeme a pak vyrazíme zase o dům dál, přes Prahu na další tréninkový kemp."

Vicemistryně Evropy Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou skončily na Floridě sedmnácté, Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem obsadili po dvou prohrách 25. místo.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major ve Fort Lauderdale (USA):

Ženy - čtvrtfinále:

Fernanda, Barbara (9-Braz.) - Nausch Sluková, Hermannová (4-ČR) 2:0 (14, 15).

reklama