reklama

Plíšková v generálce na Wimbledon vede nad Vesninovou, zastavil ji ale déšť. Dohraje se v pátek

Karolína Plíšková v Eastbourne 2016 Karolína Plíšková v Eastbourne 2016 autor: Reuters
Karolína Plíšková zvládla dohrávku rozehraného zápasu proti Misaki Doiové a na turnaji v Eastbourne postoupila do čtvrtfinále. Japonku porazila poměrem 6:2, 6:4. O semifinále hraje s Jelenou Vesninovou, jejich duel byl však přerušen a dohraje se v pátek.

Eastbourne - Karolína Plíšková postoupila na tenisovém turnaji v Eastbourne do čtvrtfinále, jenže kvůli dešti ani dnešní zápas nedohrála. Nejprve v dohrávce 3. kola porazila Japonku Misaki Doiovou 6:2, 6:4 a večer stihla odehrát s Ruskou Jelenou Vesninovou jen čtyři gamy. Souboj o místo mezi čtyřmi nejlepšími v generálce na Wimbledon bude pokračovat až v pátek.

Desátá nasazená Plíšková získala ve středu úvodní set hladce za 23 minut a ve druhé sadě vedla už 4:1. Pak ale přišla poprvé o podání a dovolila Doiové snížit. Za stavu 4:3 byl zápas kvůli dešti přerušen, dohrávku ale zvládla česká hráčka suverénně.

Duel mohla ukončit už v dnešním druhém gamu při podání Japonky, čtyři mečboly ale nevyužila, v další hře už ale při vlastním servisu pátý mečbol proměnila. Čtvrtfinále s Vesninovou má rozehráno skvěle, vede 4:0 a 30:15 při podání soupeřky.

reklama