reklama

Kučera má důvěru do konce podzimu. Herní projev není špatný, uvedlo vedení Baníku

Radim Kučera získal s Baníkem v dosavadním průběhu podzimní části jen osm bodů. Radim Kučera získal s Baníkem v dosavadním průběhu podzimní části jen osm bodů. autor: Dalibor Sosna
Fotbalisté Baníku mají po 13 kolech HET ligy pouhých osm bodů, ale trenér Radim Kučera u týmu minimálně do konce podzimní části zůstane.

Ostrava - Fotbalisty Baníku Ostrava dál povede trenér Radim Kučera. Vedení nováčka první ligy na dnešním jednání o nepovedeném účinkování v soutěži rozhodlo, že do konce podzimní části sezony k žádným personálním změnám nesáhne. Baník získal za 13 kol osm bodů, stejně jako patnáctá Karviná a poslední Brno, před kterými je díky lepšímu skóre.

Zákrok Limberského na Van Burena faul nebyl, tvrdí komise rozhodčích. Příhoda prý v Plzni nechyboval Zákrok Limberského na Van Burena faul nebyl, tvrdí komise rozhodčích. Příhoda prý v Plzni nechyboval Čtěte zde

"Dobře víme, že osm získaných bodů je málo. Na druhou stranu herní projev v řadě zápasů špatný nebyl, byť nebyl podložen bodovým ziskem, který je klíčovým hodnotícím faktorem," uvedl majitel Baníku Václav Brabec na klubovém webu. Proto dostali Kučera a jeho spolupracovníci pro zbytek podzimu důvěru. "Čekají nás na podzim ještě tři důležité zápasy, po skončení první poloviny sezony si sedneme a komplexně to vyhodnotíme. Teď se musíme pokusit urvat co nejvíce bodů," řekl Brabec.

Dosavadní bilanci se Baník pokusí vylepšit po reprezentační pauze v utkáních proti Liberci, Karviné a Slavii.

Kučera převzal ostravské fotbalisty před touto sezonou. Na lavičce vystřídal Vlastimila Petrželu, který vrátil tým po jednom roce do ligy. Baník vyhrál v lize jen v prvním kole na hřišti Brna. Cenný úspěch si připsal nedávno v poháru, kde vyřadil v osmifinále na penalty pražskou Spartu.

reklama