Speciál: Takto se Češi fotbalově vypořádali se Slováky

spo
19. 11. 2007 1:00
Jaroslav Plasil (vlevo) ve vzdušném souboji s Karol Kiselem ze Slovenska.
Jaroslav Plasil (vlevo) ve vzdušném souboji s Karol Kiselem ze Slovenska. | Foto: Reuters

Praha - Čeští fotbalisté porazili Slovensko 3:1. Akrtuálně.cz vám nabízí vše důležité o tomto "federálním" zápase.

Kdysi jeden národ, potom federace a dnes dva samotné státy. Češi porazili Slováky 3:1 v kvalifikačním utkání na Euro 2008. | Foto: Ondřej Besperát
Češi jsou mnohem dál, píší o fotbale Slováci
Slovenská média chválí jen souboj stoperů s Kollerem
V zápase proti Slovensku vedli čeští reprezentanti od 13. minuty gólem Zdeňka Grygery. | Foto: Ondřej Besperát
Obrazem: Jak fotbalisté Česka porazili Slováky
Prohlédněte si obrázky z kvalifikačního fotbalu
LISTOPAD - Pikantním soubojem bylo taktéž kvalifikační utkání se Slovenskem. Už jistě postupující češi porazili svého východního souseda 3:1. | Foto: Ondřej Besperát
Slováci hráli zákeřně, stěžoval si Koller
Byl to jasný gól, řekl o promarněné šanci
Pět minut po nástupu na hřiště vstřelil Kulič branku. Brankář Čontofalský nejprve nastřelený balón chytil, v pádu mu však vypadl z rukavic a Kulič (18) jej dorazil do prázdné branky. | Foto: Ondřej Besperát
Normální souboj, culil se Kulič po vítězném gólu
Kanonýr vstřelil branku krátce po vystřídání
Milan Baroš (v bílém) bojuje v rohu s Martinem Škrtelem.
Milan Baroš (v bílém) bojuje v rohu s Martinem Škrtelem. | Foto: Ondřej Besperát
Trochu exhibice, radoval se záložník Baroš
Hrotový útočník se během utkání stáhl do zálohy
Slovenských fanoušků přijelo na zápas jen několik set. Jejich týmu už šlo jen o prestiž, postoupit na EURO už nemohli. | Foto: Ondřej Besperát
Gratuluji. Na Euru vám budu fandit, tvrdí Kisel
Podle slovenských hráčů nebylo utkání vyhecované
Kapitán reprezentace Tomáš Rosický se zvedá z mokrého trávníku.
Kapitán reprezentace Tomáš Rosický se zvedá z mokrého trávníku. | Foto: Ondřej Besperát
Momentálně jsme lepší, řekl Rosický a odjel
Kapitán do zápasu proti Kypru nezasáhne
Trenér Karel Brückner udílí pokyny Marku Kuličovi předtím, než vystřídal na hřišti Milana Baroše. | Foto: Ondřej Besperát
Brückner chválí: Náš tým je teď hodně nadějný
Český kouč děkoval po zápase hráčům
Ve středu sehraje česká republika poslední kvalifikační utkání v Nicosii proti Kypru. | Foto: Ondřej Besperát