reklama

Trenér Petržela potvrdil, že jedná o angažmá v Ostravě

Vlastimil Petržela Vlastimil Petržela autor: fkvz.cz
Bývalý trenér Zenitu Petrohrad Vlastimil Petržela potvrdil, že jedná s Baníkem Ostrava o případném angažmá ve zbytku sezony. Současný trenér druholigové Vlašimi by si tak mohl po Liberci, Spartě, Bohemians 1905 a Sigmě Olomouc vyzkoušet pátý ligový klub.

Ostrava - Fotbalisty posledního ligového celku Ostravy by mohl převzít trenér Vlastimil Petržela. Současný kouč druholigové Vlašimi serveru iSport.cz potvrdil, že s Baníkem o angažmá jedná.

Ostrava zažila nejhorší podzim ve své historii. Svěřenci Radomíra Korytáře z šestnácti kol získali pouhé čtyři body a v tabulce ztrácejí propastných 12 bodů na první nesestupovou pozici. Vedení Baníku proto oslovilo zkušeného Petrželu.

"Nějaká jednání probíhají," citoval iSport.cz dvaašedesátiletého trenéra. "Nejsem žádný zachránce. Jestli ale v Baníku chtějí vytvořit kvalitní mužstvo ze svých odchovanců, tak jsem k dispozici," doplnil bývalý kouč Zenitu Petrohrad.

Petržela v samostatné české lize na lavičkách Liberce, Sparty, Bohemians 1905 a Olomouce odtrénoval 231 zápasů. Naposledy v nejvyšší soutěži vedl Sigmu v letech 2006 až 2007.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

reklama