reklama

Finále soutěže o lístky na derby v KHL. Je pět vítězů

Poznali jste hokejisty na fotce? Právě k nim se vázala finálová otázka... Poznali jste hokejisty na fotce? Právě k nim se vázala finálová otázka... autor: Reuters
S Aktuálně.cz se můžete na zápas Lev - Slovan Bratislava dostat zadarmo. Stačily znalosti.

Soutěž – Soutěž Aktuálně.cz o VIP vstupenky na zápas HC Lev – Slovan Bratislava má svých pět vítězů.

Správná odpověď na poslední otázku zněla Jakub Štěpánek a Ondřej Němec, které jste většinou poznali na fotografii nahoře ze zápasu národního týmu.

Nejrychleji dokázali odpovědět Dan Vejs, Adrián Radošinský, Dominik Tejkal, Martin Lietavec a Richard Bado. (Už podle jmen vidíte, že i v tomto případě byl česko-slovenský souboj o lístky mezi čtenáři vyrovnaný a tři vítězové jsou nakonec původem ze Slovenska).

Tito vítězové soutěže o VIP vstupenku, kteří splnili všechny podmínky soutěže, dostanou e-mailem pokyn z redakce, jak si mají výhru vyzvednout.

Všem děkujeme za účast a zachovejte sportu na Aktuálně.cz přízeň – další soutěže o pěkné ceny budou následovat.

Jak se soutěžilo

Celý týden jste na facebookovém profilu (ZDE) redakce sportu Aktuálně.cz testovali své vědomosti. Kdo zodpověděl všechny čtyři otázky správně, postoupil do rozstřelu o VIP vstupenky na zápas HC Lev Praha – Slovan Bratislava, který se hraje v úterý 15. ledna.

V rozstřelu rozhodoval postřeh a rychlost. Správná odpověď na finálovou otázka "Kteří hokejisté HC Lev jsou na velkém obrázku pod titulkem tohoto článku? Napište jméno i příjmení všech" zněla Ondřej Němec a Jakub Štěpánek.

Redakce Aktuálně.cz pořádala soutěž ve spolupráci s O2 arenou (firmou Bestsport Arena). Výhrou jsou lístky do klubového patra na zápas KHL. Prestižní derby je prakticky vyprodané, ale vítězové ho mohou sledovat z VIP prostor největší hokejové haly v České republice.

Otázky v kvízech

Od pondělí do čtvrtka jsme vám každý den pokládali na facebooku otázky. Takto zněly:

1. Jak dopadla první dvě vzájemná utkání mezi Lvem Praha a Slovanem Bratislava v této sezoně?  (správně: oba zápasy vyhrál Slovan 2:1)

2. Jaký je divácký rekord soutěžního utkání české hokejové extraligy? (správně: zápas kladno - Kometa 17182 diváků)

3. Jak dopadl poslední česko-slovenský souboj v sezóně, v níž se extraliga naposledy hrála jako federální soutěž? (správná odpověď Litvínov- Dukla Trenčín 3:4, zápas o 3. místo v play off)

4. Kolik českých hokejistů je na aktuální soupisce Slovanu a kolik Slováků na té lví? (správně je sedm)

Vzhůru do klubového patra

O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst a je dějištěm atraktivních sportovních a kulturních událostí. Vedle standardních diváckých prostor nabízí O2 arena uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Vítězové naší soutěže budou utkání Lev – Slovan sledovat právě z klubového patra.

reklama