reklama

Možná pomůže, když nám sáhnou na plat, soptí slávista Vlasák

Slavia má za sebou dva debakly a nebezpečně se přibližuje suterénu tabulky Slavia má za sebou dva debakly a nebezpečně se přibližuje suterénu tabulky autor: Milan Kammermayer
Hokejisté Slavie podruhé za sebou dostali šest gólů, s Mladou Boleslaví prohráli 2:6, v Hradci Králové dokonce 0:6.

Hradec Králové - Hokejisté Slavie v extralize podruhé za sebou odehráli hodně nevydařené utkání. Po páteční vysoké domácí prohře s Mladou Boleslaví propadli v Hradci Králové, kde ve 23. kole extraligy podlehli 0:6.

Zatímco v pátek soptil po zápase kapitán Jaroslav Bednář, tentokrát volil ostrá slova další matador Tomáš Vlasák.

"Je to katastrofa, po třetím gólu propadneme bezmoci a takhle to odevzdáme," kroutil hlavou Vlasák. "Momentálně jsme zoufalí. Nemá to s hokejem nic společného. Musíme si sednout na zadek a začít hrát jeden pro druhého," doplnil devětatřicetiletý trojnásobný mistr světa.

Přitom začátek duelu nebyl pro Pražany nijak varující. Měli několik šancí a přesilovek. Ani jednu však neproměnili. "Nejsme v nich schopni dát gól. Není tam nic, čeho bychom se chytili. Jediný, kdo nezklamal, byl Adam Svoboda," řekl Vlasák na adresu zkušeného gólmana, který sice inkasoval šest branek, ale přesto byl vyhlášen nejlepším hráčem mužstva.

Slavia se drží na hraně postupu do play off, přesto nálada v týmu není dobrá. "Možná pomůže, až přijde ten seshora a sebere nám třicet procent z platu. Nechtěli bychom to, samozřejmě, ale nemohli bychom se divit," uvedl Vlasák.

reklama