reklama

VIDEO Chára sestřelil Šatana, jeho ´strom´ ocenila i KHL

Podívejte se, jak se Chára nemazlil se svým spoluhráčem ze slovenské reprezentace a soupeřem z KHL Miroslavem Šatanem. Drsný zákrok, po kterém musel Šatan na marodku, najdete v čase 2:26. Sport
Podívejte se na výběr nejtvrdších zákroků KHL minulého týdne. Hned dva parádní hity si připsal bek Slovanu Zdeno Chára.

Moskva - Slavný slovenský obránce Zdeno Chára sice ve Lvu Praha zatím nepodává hvězdné výkony, v minulém týdnu Kontinentální ligy ale zabodoval. Hned dva jeho zákroky byly zařazeny mezi nejlepších deset střetů posledního týdne před reprezentační přestávkou, souhra s Jakubem Voráčkem se dostala mezi nejlepší gólové akce.

Kapitán Bostonu, který v Evropě hraje během výluky NHL, zabodoval hrou do těla v sobotním zápase proti Slovanu Bratislava. Oba jeho oceněné zákroky byly střety s kapitánem slovenského klubu Miroslavem Šatanem.

Nejprve Chára svého reprezentačního kolegu atakoval v první třetině před brankou Lva, za což se dostal na osmé místo žebříčku nejlepších obranných zákroků, poté v polovině zápasu, což mu vyneslo druhou pozici. Slovan za druhý zákrok, po kterém Šatan ze zápasu odstoupil, požadoval po komisi rozhodčích KHL pro Cháru dodatečný trest.

V žebříčku gólových akcí obsadila dvojice Chára a zakončující Voráček páté místo.

reklama