reklama

Poučte se z našich chyb. Cibulková či Becker se pouští do online tenisových lekcí

Youtube.com
Být skvělým tenistou neznamená mít jen vypilovaný forhend a bekhend, ale taky se umět vypořádat s tlakem, využít soupeřovy slabiny. A přesně v tomto duchu se nese projekt Top Level Tennis, do kterého se zapojila i Slovenka Dominika Cibulková nebo německá legenda Boris Becker.

Můžete sedět doma a dostávat tenisové lekce od těch největších hvězd na světě. Vedle Cibulkové vás budou učit švihat raketou Urszula Radwaňská, trenér Andre Agassiho Brand Gilbert nebo Wolfgang Thiem, tatínek světové trojky Dominica Thiema.

Kouč Sereny ukázal na třináctiletou Češku. V prominentní show vyzve dospělé hvězdy Kouč Sereny ukázal na třináctiletou Češku. V prominentní show vyzve dospělé hvězdy Čtěte zde

Každý z nich natočí deset video lekcí, které budou online ke stažení. "Mým osobním cílem bylo každému prozradit, jak hrát tenis pořádně. Ale není to jen o podání, bekhendu a forhendu. Ale také o duševní odolnosti, taktizování, herním plánu a podobně," uvedla Cibulková. 

Bývalá slovenská tenistka a nyní čerstvá maminka má už první natáčení za sebou a celkem dali s tvůrci projektu dohromady stopáž o 180 minutách.

"Chtěla jsem se podělit o to, jak jsem se vyrovnala s pády i vzestupy, jak jsem se cítila před finále i jak špatně hodnotím jednotlivé kroky kariéry. Doufám, že mé tipy se nebudou hodit jen amatérským hráčům, ale i trenérům a profesionálům," dodala Slovenka.

Každý host v pořadu si připraví i tréninkový plán a spolu s balíkem elektronických knih o jednotlivých tenisových technikách si je bude moct, po zakoupení, stáhnout. 

reklama