reklama

Nominace na Nizozemce je kompletní, Vrba si vybral Váchu

Lukáš Vácha má důvěru reprezentačního kouče Pavla Vrby. Lukáš Vácha má důvěru reprezentačního kouče Pavla Vrby. autor: CPA Eduard Erben
Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba dodatečně povolal na nadcházející zápasy se Spojenými státy americkými a s Nizozemskem sparťanského záložníka Lukáše Váchu.

Praha - Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba dodatečně povolal na nadcházející zápasy se Spojenými státy americkými a s Nizozemskem sparťanského záložníka Lukáše Váchu. Pětadvacetiletý středopolař zaplnil poslední volné místo ve třiadvacetičlenné nominaci.

Vrba už v pátek dodatečně povolal stopera Ondřeje Mazucha a útočníka Davida Lafatu, s posledním jménem záložníka si pak dal čas na rozmyšlenou do dnešního večera po skončení ligových soutěží. Vácha byl poprvé nominovaný na květnové přípravné utkání s Finskem, odehrál i červnový zápas s Rakouskem.

Se spoluhráči v reprezentaci se sejde v pondělí v Praze. Ve středu nejprve čeká národní tým poslední přípravný duel se Spojenými státy americkými a 9. září pak vstup do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy proti Nizozemsku.

reklama