reklama

Výsledky a tabulka hokejové extraligy 2013-14

Podívejte se na tabulku a výsledky základní části hokejové Tipsport extraligy 2013-2014.

Konečná tabulka hokejové Tipsport extraligy:

1. Sparta Praha 52 34 1 6 11 208:100 110
2. Třinec 52 29 3 2 18 163:132 95
3. Plzeň 52 27 5 3 17 133:118 94
4. Zlín 52 24 6 6 16 136:119 90
5. Hradec Králové 52 21 10 7 14 125:110 90
6. Brno 52 25 5 2 20 126:124 87
7. Pardubice 52 22 4 9 17 150:139 83
8. Vítkovice 52 22 6 4 20 162:146 82
9. Liberec 52 19 9 3 21 147:155 78
10. Slavia Praha 52 16 8 8 20 134:136 72
11. Litvínov 52 16 8 7 21 106:122 71
12. Karlovy Vary 52 19 2 5 26 114:147 66
13. Kladno 52 10 7 3 32 98:154 47
14. Chomutov 52 6 0 9 37 91:191 27

Program extraligové sezony 2013/14:

Čtvrtek 12. září - předehrávky 1. kola:

HC Verva Litvínov - PSG Zlín 2:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel 5:2

Pátek 13. září - 1. kolo:

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 1:4

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 3:2sn

HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:3pp

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:3

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 5:1

Neděle 15. září - 2. kolo:

Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 1:3

HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 0:1

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 4:2

PSG Zlín - Rytíři Kladno 3:4sn

Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 3:1

Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec 3:2

Úterý 17. září - dohrávka 2. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov 5:0

Pátek 20. září - 3. kolo:

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:0

HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec 3:2sn

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 0:3

Rytíři Kladno - HC Vítkovice Steel 6:5sn

HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 3:0

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1sn

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 3:1

Neděle 22. září - 4. kolo:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 4:0

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 6:5

HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové 2:1pp

PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 3:2

HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 2:3

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov 2:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 3:2sn

Úterý 24. září - 5. kolo:

HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 6:4

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 4:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 1:6

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 1:2

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:0

Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové 1:2

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 2:1

Pátek 27. září - 6. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 6:5pp

Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 6:7sn

PSG Zlín - HC Kometa Brno 4:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 4:3sn

Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 1:3

Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov 2:3sn

HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 8:3

Neděle 29. září - 7. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 5:1

HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov 0:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové 3:2pp

HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 3:2

HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 1:4

HC Slavia Praha - PSG Zlín 6:0

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 1:3

Úterý 1. října - 8. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 3:1

PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 1:3

Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:5

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 3:5

Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 2:1sn

Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno 2:1pp

HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 7:0
 

Pátek 4. října - 9. kolo:

Piráti Chomutov - PSG Zlín 3:4sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov 3:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 6:4

Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 4:5

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:1

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 0:2

Neděle 6. října - 10. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 6:1

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 4:6

Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:2

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 3:2

HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno 1:4

Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín 2:1

HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:5sn

Úterý 8. října - předehrávka 11. kola:

HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 6:5sn


Čtvrtek 11. října - předehrávka 11. kola:

PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 4:1

Pátek 11. října - 11. kolo:

Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové 2:3

Rytíři Kladno - HC Verva Litvínov 3:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 4:2

HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 0:6

Neděle 13. října - 12. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 4:2

Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové 6:7pp

HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:0

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 3:2

HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel 1:4

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 5:1

Úterý 15. října - dohrávka 11. kola:

HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec 6:3

Středa 16. října - dohrávka 12. kola:

HC Sparta Praha - PSG Zlín 4:2

Čtvrtek 17. října - předehrávka 13. kola:

HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov 3:1

Pátek 18. října - 13. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 2:3

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 1:4

PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 3:0

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 4:1

HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 3:1

HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:0

Neděle 20. října - 14. kolo:

PSG Zlín - HC Verva Litvínov 4:1

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 4:2

HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň 2:4

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 1:0

Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha 1:5

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 4:2

Úterý 22. října:

Dohrávka 9. kola:

HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové 2:5

Dohrávka 14. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 0:1sn

Pátek 25. října - 15. kolo:

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 3:6

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 5:2

HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 1:4

Rytíři Kladno - PSG Zlín 3:2pp

HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 4:1

HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 3:0

Neděle 27. října - 16. kolo:

PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 2:3SN

HC Vítkovice Steel - Rytíři Kladno 2:1

Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov 2:1pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 4:5

Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary 1:2

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 1:2pp

Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 0:3

Úterý 29. října - předehrávka 25. kola:

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 3:2sn

Pátek 1. listopadu - 17. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 3:0

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 2:1

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 3:4

HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel 5:1

HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové 2:1

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 5:2

Neděle 3. listopadu - 18. kolo:

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2

HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 11:0

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 1:0

HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 4:2

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 2:5

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 1:0sn

Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno 2:0

Středa 13. listopadu - 19. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 3:2sn

HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové 2:3pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel 1:3

HC Kometa Brno - PSG Zlín 3:1

Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 0:3

HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 1:2

HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 5:4pp

Pátek 15. listopadu - 20. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 0:2

Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel 2:7

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:1

PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1sn

Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 2:5

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 1:0 pp

Neděle 17. listopadu - 21. kolo

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 3:1

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 2:4

HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové 3:0

HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha 2:3

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 2:1 sn.

Úterý 19. listopadu - 22. kolo:

HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 2:3

HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 2:1

PSG Zlín - Piráti Chomutov 7:1

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:2

Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel 2:1pp

Pátek 22. listopadu - 23. kolo:

PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové 1:2sn

HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 2:5

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 5:2

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:0

HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 2:3

Neděle 24. listopadu - 24. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 6:2

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 3:0

HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 3:0

Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 5:2

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 3:2

HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno 5:2

Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov 4:0

Úterý 26. listopadu:

Dohrávka 21. kola:

HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 3:4sn

Dohrávka 22. kola:

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 4:1

Dohrávka 23. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 3:1

Předehrávka 33. kola:

HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov 8:3

Předehrávka 25. kola:

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:2

Pátek 29. listopadu - 25. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov 1:2PP

PSG Zlín - HC Sparta Praha 6:5

Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 5:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 2:1PP

HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 4:0

Neděle 1. prosince - 26. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 2:3PP

HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 3:5

Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 0:4

HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha 1:0SN

Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:2

HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové 2:0

Úterý 3. prosince - 27. kolo:

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 1:4

HC Verva Litvínov - PSG Zlín 1:0 sn

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel 3:2

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 2:1

HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:4

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:1

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 1:2 pp

Čtvrtek 5. prosince - předehrávky 28. kola:

Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 0:7

Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 4:2

HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 3:0

Pátek 6. prosince - 28. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 0:4

PSG Zlín - Rytíři Kladno 3:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov 3:2

Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec 2:0

Sobota 7. prosince - předehrávka 29. kola:

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 4:2

Neděle 8. prosince - 29. kolo:

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:4sn

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 1:2sn

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:1

HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 4:2

Rytíři Kladno - HC Vítkovice Steel 1:2

HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec 8:3

Čtvrtek 12. prosince - předehrávka 30. kola:

HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel 1:3

Pátek 13. prosince - 30. kolo:

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov 0:4

HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 4:0

PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 5:1

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 5:2

Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha 1:6

Neděle 15. prosince - 31. kolo:

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 1:2sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 0:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 1:2sn

HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 2:1

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 4:3

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 2:1

Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové 1:3

Pondělí 23. prosince - předehrávka 32. kola

HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

Čtvrtek 26. prosince - 32. kolo:

HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 3:1

PSG Zlín - HC Kometa Brno 1:4

HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 5:3

Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 3:2 pp

Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov 3:2

HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 4:0

Sobota 28. prosince - 33. kolo:

HC Slavia Praha - PSG Zlín 1:2

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4:3

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové 3:5

HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 5:1

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 1:0

Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 5:4 pp

Pondělí 30. prosince - 34. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 4:3

Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:4

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 3:2

Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno 2:3

HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 5:1

Pátek 3. ledna - 35. kolo:

HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové 6:2

Piráti Chomutov - PSG Zlín 2:3sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov 2:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 4:1

Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 1:2sn

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:4

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 3:1

Neděle 5. ledna - 36. kolo:

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 1:4

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 4:1

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 1:3

Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 6:0

HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno 4:1

Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín 1:2

HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

Pátek 10. ledna - 37. kolo:

Vítkovice - Liberec 8:4

Zlín - Plzeň 2:4

Chomutov - Hradec Králové 0:2

Rytíři Kladno - Litvínov - 2:0

Kometa Brno - Třinec 3:4

Pardubice - Karlovy Vary 1:4

Sparta - Slavia 4:2

Neděle 12. ledna - 38. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 0:2

HC Sparta Praha - PSG Zlín 2:1

Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové 5:2

HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 5:3

HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel 2:1sn

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 2:3

Úterý 14. ledna:

Dohrávka 34. kola:

PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 0:3

Předehrávka 47. kola:

HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 5:6sn

Pátek 17. ledna - 39. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 6:3

HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha 4:2

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 1:2 sn

PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 3:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 2:6

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 3:0

HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 2:3

Neděle 19. ledna - 40. kolo:

PSG Zlín - HC Verva Litvínov 2:1

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 2:6

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 3:2

HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň 2:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha 3:2sn

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:2

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:1

Úterý 21. ledna - předehrávka 42. kola:

HC Vítkovice Steel - Rytíři Kladno 5:2

Pátek 24. ledna - 41. kolo:

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 3:0

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 5:3

HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 4:3 sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 2:3

Rytíři Kladno - PSG Zlín 0:2

18:30 HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 9:0

Neděle 26. ledna - 42. kolo

PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 3:2

Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov 3:2pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 3:1

Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary 3:4sn

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 1:0

Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 1:2

Úterý 28. ledna - 43. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 5:1

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 2:1sn

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice  4:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha 3:1

HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 2:1

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 3:1


Pátek 31. ledna - 44. kolo:

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 3:4

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 0:3

Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno 4:0

HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 5:0

Neděle 2. února - 45. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 3:5

HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 5:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel 4:2

HC Kometa Brno - PSG Zlín 0:4

Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 3:4

Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 2:4

HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové

Úterý 4. února - 46. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 6:2

Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel 3:8

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 1:2

PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:2

Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:1pp

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 2:0

HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 6:0

Čtvrtek 6. února - 47. kolo:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 2:5

HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha 3:2pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 4:2

HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové 2:1

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 0:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:6

Sobota 8. února - dohrávka 43. kola:

HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 1:3

Čtvrtek 20. února - dohrávka 44. kola:

HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 3:2pp

Úterý 25. února - 48. kolo:

HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 6:0

HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 2:1

PSG Zlín - Piráti Chomutov 6:3

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:1

Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:1

Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel 2:3 s.n.

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 7:0

Pátek 28. února - 49. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 4:5

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 0:1

PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové 4:2

HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 4:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 3:4pp

Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 0:2

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 2:3

Neděle 2. března - 50. kolo:

HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 3:2pp

HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 10:2

Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 3:1

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 1:2

HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno 2:3

Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov 2:0

Úterý 4. března - 51. kolo:

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:3

PSG Zlín - HC Sparta Praha 2:1

Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 3:4 sn

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 7:5

HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov 3:1

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 9:3

HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 4:3pp

Čtvrtek, 6. března - 52. kolo:

HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:3

Pátek 7. března - 52. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 3:1

Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:4

Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 4:3sn

HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové 1:3

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 3:0

19:00 HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov 3:2sn

Program play off:

Předkolo začíná v pondělí 10. března, končí nejpozději v neděli 16. březnq případnými 5. zápasy.

Čtvrtfinále začíná v úterý 18. března a končí nejpozději v neděli 30. března případnými 7. zápasy.

Semifinále začíná ve středu 2. dubna, končí nejpozději v ondělí 14. dubna 7. zápasy.

Finále začíná ve čtvrtek 17. dubna - 1. zápas, končí nejpozději v úterý 29. dubna případným 7. zápasem.

Skupina o udržení se hraje od úterý 11. března do neděle 23. března.

Barážová skupina se hraje od středy 26. března do neděle 20. dubna, kdy se hraje poslední 12. kolo.

reklama